Wypożyczalnia rowerów w Pobierowie

Wypożyczalnia rowerów w Pobierowie

Wyjeżdżając na wakacje często ludzie zabierają ze sobą takie sprzęty jak deski, żagle, rowery itd. Niestety z takim bagażem wiąże się wiele problemów. Brakuje miejsca na to, aby zabrać ze sobą wszystko. Na szczęście jest na to sposób. Przyjeżdżając do Pobierowa, aby spędzić długo wyczekiwany urlop, wystarczy podejść w kierunku najsłynniejszej ulicy, na której znajduje się wypożyczalnia rowerów. Bywa też tak, iż wynajmując noclegi w Pobierowie, dany obiekt w swojej ofercie posiada sprzęt do wypożyczenia. Jednak jeśli nie, to z łatwością znajdziemy je w Rewal Bike System.

Dzięki tej metodzie cała rodzina może wybrać się pięknymi szlakami na aktywne zwiedzanie okolicy. System ten działa na obszarze gminy Rewal, gdzie w kilku specjalnie wyznaczonych punktach można wybrać rower swoich marzeń. Dużym plusem systemu wypożyczalni jest fakt iż można wypożyczyć rower dajmy na to w Rewalu, a oddać go można w innej miejscowości np. w Pobierowie. Gmina Rewal bogata jest w nowoczesne, zadbane ścieżki rowerowe, dzięki którym z łatwością można wyznaczyć sobie cel do przejechania.

Aby wypożyczyć rower w dowolnym miejscu Rewal Bike System wystarczy okazać dowód tożsamości pracownikowi, który z kolei wprowadza dane do umowy. Później następuje zeskanowanie kodów kreskowych z rowerów i oddanie pełnej umowy do podpisania. Wypożyczalnie obecnie znajdują się w trzech miastach gminy Rewal, a mianowicie w Pobierowie, Rewalu oraz Niechorzu. Jest to świetny pomysł dla tych ludzi, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu, a zwiedzanie kojarzy im się tylko z aktywną formą poznawania nowych miejsc i rzeczy na rowerze.

Podobne artykuły
Rozrywka towarzyszem ludzi

Rozrywka towarzyszem ludzi

Rozrywka towarzyszy ludności od najdawniejszych czasów. Była to odskocznia od ...
Okna drewniano – aluminiowe. Co to takiego?

Okna drewniano – aluminiowe. Co to takiego?

Mając przed sobą wybór odpowiednich okien dla swojego mieszkania, może warto rozważyć ...
Dietetyk radzi - jak wyszukać najkorzystniejszy katering?

Dietetyk radzi - jak wyszukać najkorzystniejszy katering?

Przygotowanie własnego cateringu dietetycznego wydaje się stanowić proste i często indywidualnie ...